Szülinapom van!

   Boginak szülinapja van. Ma ünnepli a 8. születésnapját, és a szülinapi zsúrjára meghívta 5 kis barátnőjét, akik nem egyszerre érkeztek, és nem is üres kézzel, mindenki valami mást hozott Boginak ajándékba.

   A kérdésünk, hogy az öt kislány közül ki érkezett másodiknak, és milyen ajándékot hozott a szülinapos Boginak?

  • Elsőnek nem a babát ajándékba hozó barátnő érkezett, de nem is Alíz.

  • Bea előbb érkezett, mint a játékkártyát ajándékozó barátnő, de később, mint Alíz.

  • Nem Julcsi hozta a kreatív készletet, hanem az elsőként érkező kis barátnő.

  • A LEGO játékot nem Bea hozta Boginak, és nem is az, aki negyediknek érkezett a zsúrra.

  • Julcsi közvetlenül a könyvet ajándékozó barátnő után érkezett, aki nem a Reni volt vagy az Alíz.

  • Vivi már a málnaszörpöt szürcsölgette a szobában, amikor Reni ötödikként megérkezett.

  • Bogi a játékkártyát később kapta meg, mint a babát.


Tetszett a feladat? Oszd meg: